2019 Yılında Gururla

Kasr-I Nur İşletmemiz marka tescili ile 9. yılında da Eskişehir Odunpazarı bölgesinde hizmetlerine gururla devam ediyor. Kahvaltı adına Odunpazarın’da yenilikleri ve ilk olmasıyla bilinen Kasr-ı Nur Kahvaltı Evi yeni tatlarıyla kahvaltı deneyiminizi güzelleştirmek üzere durmadan çalışıyor. Odunpazarı evlerinde hoşça vakit geçirmek ve güzel Eskişehir’in bu özel bölgesinde biraz dinlenmek ve yeni tatlarla tanışmak istiyorsanız sizi bekliyor olacağız.

Eskişehir Odunpazarı Evleri, kahvaltı
Kasr-I Nur Eskişehir Odunpazarı Evleri

Eskişehir Odunpazarı Serpme Kahvaltı , Kasr-I Nur

Eskişehir Odunpazarı nda Kasr-ı Nur Kahvaltı Evimiz Osmanlı mimari dokusu korunarak 7nci yılında en uğrak mekan olmaya devam ediyor. Hafta sonlarının vazgeçilmez aile kahvaltılarına ev sahipliği yapmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Siz misafirlerimize Eskişehir Odunpazarı nda kahvaltınızı yaparken mutlu ve güzel vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Serpme Kahvaltı mızın içeriğinde kendi ev yapımı reçellerimiz bulunmaktadır, Özel Dövme sucuğumuz ve isteğinize göre hazırladığımız sade yada peynirli yumurtalarımız bakır sahanlarda sunulmaktadır. Roka Maydanoz yeşillikler, domates, ve sigara böreği ile takviye ettiğimiz Serpme Kahvaltımız da gününe ve mevsimine göre patates salatası, patates veya sebze kızartması verilmektedir.  Diğer Özel tariflerimiz için sizleri Kahvaltı ya bekliyoruz 🙂

 

Dövme Sucuk, Serpme Kahvaltı

Özel yapım dövme sucuk ve Soba üzerinde ekmek

Kasr-I Nur Kahvaltı Evi Sosyal ve Kültürel içerik Paylaşım portalı YönBilgi.com’ da.

Yönbilgi Eskişehir Odunpazarı’ndaki Kasr-Nur Kültürel Yemek ve Kahvaltı Evi’ni ziyaret etti.

Haberi yonbilgi.com sayfasında okumak için tıklayın.

Kasr-ı Nur

Yönbilgi kültürgez tanıtımlarına Eskişehir Odunpazarı’ndaki Kasr-ı Nur adlı kültürel yemek ve kahvaltı evi ile devam etti. Anadolu kültürünü yansıtacak şekilde tasarlanmış ve ‘‘Nur’un Köşkü’’ anlamına gelen bu güzel mekanı Nurşen Hanım 7 yıldır işletiyor. Odunpazarındaki ilk kültürel evlerden biri olan ve kahvaltısı ile meşhur olan Kasr-ı Nur’u farklı kılan ise sunulan ürünlerin doğal olması. Sadece kahvaltı değil öğle ve akşam yemeği de sunulan bu mekanda sorpa kuzu gerdanından yapılan Eskişehir çorbasından, tarhana çorbasına, keşli cevizli erişte makarnadan, mercimekli kıymalı mantıya ve gözlemeye kadar birçok seçenek mevcut. Ayrıca İzmir’in Dibek kahvesi ve Giritten gelen damla sakızlı kahvenin tadı da Kasr-ı Nur’da bir başka. Aynı zamanda ünlülerin de uğrak yeri Kasr-ı Nur. Bu kültürel mekana Kütahya’dan kahvaltıya gelen Dumlupınar Üniversitesi öğrencisi Erkan Baysal ve öğrenci arkadaşları da fotoğraflarımızda yer aldı.

Kasr- Nur’a Ankara’dan gelen TRT Sanatçısı Yavuz Şanlı Bey sazı ile türkülere eşlik ederken, ses sanatçısı Ümit Akan Bey’de sesiyle kulakların pasını sildi.

Kasr-ı Nur Kültürel Yemek ve Kahvaltı Evi tanıtımımızda yer verdiğimiz 61 fotoğrafı inceleyebilir Yavuz Bey ve Ümit Bey’in videolarını izleyebilirsiniz.

Kasr-I Nur Marka Tescili

“Kasr-I Nur”Kafe Restorant yalnızca Eskişehir Odunpazarı semtinde hizmet vermekte olup başka şubesi bulunmamaktadır, Kasr-I Nur isim kullanım hakkı belgemizde görüleceği üzere 2023 tarihine kadar işletme sahibinde bulunmaktadır. MaArka Tescili

Ertuğrul Sağlam Veda Kahvaltısı

Eskişehir Spor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam son gününde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Veda Kahvaltısında Odunpazarı  Kasr-I Nur’da bir araya geldi.

Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam , Menajer Özgür Tulun ve Yönetim kurulu üye ve eşleri ile birlikte veda kahvaltısı

Ertuğrul Sağlam

Hatıra Fotoğrafımız